Czerwcowy pakiet 400 plus - OWD i AOWD z noclegiem w cenie.

Mam zaszczyt przedstawić Wam Sharkowy program 400 plus bez względu na kryteria dochodowe :-)). Dzięki temu programowi "dobra zmiana" dotarła również nad jezioro Siecino do Bazy Nurkowej C.N. SHARK.

Zaawansowany kurs nurkowania PADI AOWD z noclegiem zawartym cenie kursu.

Oszczędności cz.2.  Zapraszam na przedwakacyjne kursy nurkowania na zaawansowany stopień nurkowy PADI AOWD, które odbywać się będą w każdy czerwcowy weekend w Bazie Nurkowej C.N. SHARK nad jeziorem Siecino.

Podstawowy kurs nurkowania OWD z noclegiem zawartym cenie kursu.

Jeżeli lubisz oszczędności to zapraszam na przedwakacyjne kursy nurkowania na podstawowy stopień nurkowy OWD, które odbywać się będą przez cały czerwiec w Bazie Nurkowej C.N. SHARK nad jeziorem Siecino.

Zapisz się na kurs nurkowy DIVEMASTER PADI i zostań profesjonalistą.

Certyfikat do stopnia Divemastera to nie tylko "plastik". To stopień który zobowiązuje.

Masz dosyć suchej teorii, potrzebujesz praktyki i lubisz nurkować? Jeżeli tak, to zapraszam na kurs Divemaster PADI, który odbywał się będzie w trakcie trwania obozu nurkowego dla dzieci i młodzieży.

Obóz nurkowy dla dzieci i młodzieży.

Obóz nurkowy to wspaniała forma aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku 8 – 12 lat oraz 13+ do uczestnictwa w obozie nurkowym, podczas którego będzie można zdobyć swoje pierwsze stopnie nurkowe.