Obóz nurkowy dla dzieci i młodzieży lato 2021

Obóz nurkowy to wspaniała forma aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w obozie nurkowym, podczas którego będzie można zdobyć swój pierwszy stopnień nurkowy PADI OWD, podwyższyć swoje uprawnienia lub zrobić specjalizacje nurkowe.

Zaawansowany kurs nurkowania PADI AOWD z noclegiem zawartym w cenie kursu.

Oszczędności cz.2.  Zapraszam na przedwakacyjne kursy nurkowania na zaawansowany stopień nurkowy PADI AOWD, które odbywać się będą w każdy czerwcowy weekend w Bazie Nurkowej C.N. SHARK nad jeziorem Siecino.

Podstawowy kurs nurkowania OWD z noclegiem zawartym cenie kursu.

Jeżeli lubisz oszczędności to zapraszam na przedwakacyjne kursy nurkowania na podstawowy stopień nurkowy OWD, które odbywać się będą przez cały czerwiec w Bazie Nurkowej C.N. SHARK nad jeziorem Siecino.

Czerwcowy pakiet 400 plus - OWD i AOWD z noclegiem w cenie.

Mam zaszczyt przedstawić Wam Sharkowy program 400 plus bez względu na kryteria dochodowe :-)). Dzięki temu programowi "dobra zmiana" dotarła również nad jezioro Siecino do Bazy Nurkowej C.N. SHARK.

dwóch nurków na brzegu przeprowadza akcję ratunkową - ćwiczenia

Wrześniowy ratowniczy kurs nurkowania - PADI Rescue Diver

W dniach 22 - 25.09.2017 zapraszam wszystkich chętnych na kurs PADI Rescue Diver - Nurek Ratownik jest ważnym i podstawowym krokiem dla każdego płetwonurka, który chce rozwinąć swoje umiejętności poza poziom typowego nurkowania rekreacyjnego.