chłopiec w sprzęcie nurkowym w basenie

Program nurkowy Bubblemaker PADI - nurkowanie dla dzieci.

Program nurkowy Bubblemaker Padi - Bąbelkowiec ( w wolnym tłumaczeniu twórca bąbli ) jest przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia. To świetna zabawa i niezapomniane przeżycie dla dzieci oraz towarzyszących im rodziców.

Mając na uwadze bezpieczeństwo, zajęcia odbywają się na basenie do max. głębokości 2 metrów pod okiem doświadczonego instruktora nurkowania. "Bąbelkowiec" to świetna propozycja prezentu dla dziecka, coś co na długo zapadnie w pamięci waszej pociechy, ponieważ pierwszego oddechu pod wodą się nie zapomina.

 

Czego się nauczysz?logo bubblemaker

  • Doświadczysz pierwszego oddechu pod wodą i nauczysz się zasad związanych z prawidłowym oddychaniem.
  • pod bezpośrednim nadzorem instruktora poczujesz się jak rybka w wodzie.
  • Poznasz i nauczysz się używać sprzęt nurkowy dostosowany specjalnie dla dzieci.

 

Sprzęt który będziesz używać:

Będziesz używać kompletnego sprzętu nurkowego dopasowanego do twojego rozmiaru w którego skład wchodzi:

  • maska, płetwy i rurka potocznie zwane ABC
  • kamizelka nurkowa - jacket
  • butla nurkowa
  • automat oddechowy w skład którego wchodzi: automat z którego będziesz oddychać, zapasowego automatu oddechowego zwanego octopusem, konsoli z manometrem, który wskaże ci ilość powietrza w butli oraz głębokościomierza.
  • kombinezonu neoprenowego czyli pianki

 

Materiały szkoleniowe jakie otrzymasz:

Zestaw dla Bubblemakera zawiera dużo ciekawych elementów, które są wspaniałymi pamiątkami z pierwszej podwodnej przygody. Zestaw zawiera ręcznik dziecięcy, log book czyli pamiętnik nurkowy służący do rejestracji nurkowań, certyfikat, tymczasowy tatuaż i przemiłą figurkę Bubblemakera.

 

Wymagania wstępne:

Aby wziąć udział w tym programie nie musisz być dobrym pływakiem ale musisz mieć skończone 8 lat. Nie potrzebujesz żadnego innego wyszkolenia.

 

Twój następny krok:

Jeżeli zasmakujesz nurkowania twoim następnym krokiem mogą być podwodne misje programu PADI SEAL TEAM - Komando Foki lub jak masz ukończone 10 lat to możesz przystąpić do kursu nurkowego OWD JUNIOR.