Majówkowe warsztaty z perfekcyjnej pływalności za nami.

W dniach 29.04 - 01.05.2017 w Bazie Nurkowej C.N. SHARK nad jeziorem Siecino odbyły się warsztaty szkoleniowe poświęcone perfekcyjnej pływalności. Atmosfera była gorąca po mino pogody, która jak na majówkę była kapryśna.

Nurkowanie pod lodem jest ekscytujące ale i wymagające.

Mróz, śnieg, lód na ulubionym nurkowisku wcale nie musi oznaczać przerwy w nurkowaniu. W sobotę 18 lutego grono miłośników podlodowej przygody spotkało się w Bazie Nurkowej C.N. "SHARK" aby wymoczyć się w przeręblu. 

Alesund - malownicze miasto na norweskim fiordzie 

W dniach od 17.11 - 24.11.2016 penetrowaliśmy krystaliczną wodę norweskich fiordów w okolicy Alesund. Niestety mało było czasu na poznanie akwenów, ponieważ większość czasu pochłaniało podwyższanie kwalifikacji miejscowym nurkom.

Nurkowanie na rafach w morzu Czerwonym w pobliżu Safagi

Nurkowanie w Morzu Czerwonym to za każdym razem ogromna przyjemność. Powalająca widoczność i mnogość form życia są wyzwaniem dla podwodnych fotografów. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego wyjazdu, który odbył się w maju 2013r.

młodzież nurkująca w basenie

Nurkowa przygoda młodzieży ze słupskiego domu dziecka

Nurkowanie to niesamowite przeżycie dla każdego bez względu na wiek a zwłaszcza dla tych najmłodszych. W związku z tym C.N. SHARK postanowiło sprawić niespodziankę wychowanką słupskiego Domu Dziecka i zaprosiliśmy grupę chętnej młodzieży na zajęcia nurkowe do jednego ze słupskich basenów.