nurek wiszący w toni robi zdjęcia

Specjalizacja nurkowa - kurs doskonałej pływalności

Każdy nurkujący powinien dążyć do perfekcji w swoich poczynaniach pod wodą a w szczególności do osiągnięcia perfekcyjnej pływalności. Nabycie tej umiejętności oraz wykorzystywanie jej bez nadmiernego wysiłku daje ogromną satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa podczas każdego nurkowania.

dwóch nurków w przeręblu szykuje się do nurkowania

Specjalizacja nurkowa - kurs nurkowania pod lodem

Nurkowanie pod lodem? Czemu nie! W Polsce klimat nas nie rozpieszcza w efekcie czego w ciągu roku mamy krótki okres sezonu letniego i czasami bardzo długą zimę. Zdarzają się zimy podczas których pokrywa lodowa na naszych ulubionych akwenach nurkowych zalega od stycznia nawet do kwietnia.

dwóch nurków siedzących na pomoście szykujących się do wejścia do wody

Specjalistyczne kursy nurkowania PADI - Specjalizacje

Co to takiego specjalizacje nurkowe i  do czego są przydatne?  To częste pytania zadawane przez początkujących nurków, którzy odbyli już swoje pierwsze szkolenia i pod wodą zaczynają się czuć coraz bardziej komfortowo ale szukają czegoś nowego. Szukają tego "czegoś" co by im dało jeszcze więcej satysfakcji z każdego kolejnego nurkowania.

kobieta w okularach przeciwsłonecznych ubrana w suchy skafander, stojąca nad brzegiem morza

Suchy skafander - specjalizacja nurkowa Dry Suit Diver PADI

Chcesz nurkować w wodach chłodnych takich jak polskie jeziora czy Bałtyk lub w Norwegii? Nie lubisz zimna podczas nurkowania? Rozwiązaniem jest kurs nurkowania w suchym skafandrze  - Dry Suit Diver PADI dzięki któremu będziesz mógł nurkować bezpiecznie w suchym skafandrze i pozbędziesz się problemu marznięcia w czasie nurkowania.

dwóch nurków pod wodą na tle słońca

Specjalizacja nurkowa - kurs nurkowania głębokiego do 40m

Często się zdarza, że coś ciekawego znajdującego się pod wodą jest zbyt głęboko i jest poza zasięgiem naszych uprawnień nurkowych. Ta specjalizacja rozszerzy Twoje uprawnienia do głębokości 40m, dzięki czemu zobaczysz więcej niż do tej pory szczególnie na egzotycznych wyprawach.